Соснівка таксі

Соснівка таксі

В даний час уявити собі наше життя без послуг легкового таксі практично неможливо. Вони користуються величезним попитом у населення, навіть, незважаючи на те, що більшість жителів Соснівки мають власні транспортні засоби. Як відомо, високий попит завжди призводить до зростання пропозицій. Разом з тим, на жаль, далеко не всі вони заслуговують на увагу. Разом з легальними офіційними організаціями на ринку пасажирських перевезень сьогодні функціонує величезна кількість перевізників зовсім іншого штибу. Як відрізнити справжнє таксі від нелегального? Зробити це зовсім не важко.

Основна перевага легального таксі – висока ступінь відповідальності перед пасажиром. Діяльність з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі здійснюється за умови отримання юридичною особою або індивідуальним підприємцем дозволу на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі.

Легальний перевізник гарантує:

– технічну справність автомобіля;

– належну кваліфікацію і здоров’я водіїв;

– оплату за встановленим тарифом;

– можливість подати скаргу до контролюючих органів.

Ознаки легального таксі.

Інформація на передній панелі автомобіля:

– візитна картка з фотографією, зазначенням П.І.Б. водія;

– табличка із зазначенням часу початку і закінчення роботи таксомотора;

– найменуванням перевізника, який здійснює пасажирські перевезення легковим таксі, із зазначенням номерів його телефонів і поштової адреси;

– табличка з встановленим тарифом;

– дозволу на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі;

– обов’язкова наявність електронного таксометра.

Скажіть, поклавши руку на серце, чи важливо вам, коли поспішаєш, знати, є у водія ліцензія чи ні? Проте фахівці попереджають: поїздка з «бомбилою» може дорого обійтися. Чи не станете ж ви купувати продукти харчування у кожного зустрічного-поперечного? Ні. Чому ж тоді віддаєте себе в руки шоферів з сумнівною репутацією?

По-перше, такі горе-водії часто не проходять передрейсові і післярейсові медичні огляди. Так що, якщо ви довіритесь шоферу-нелегалу, у вас не буде ніякої гарантії, що він виявиться тверезий. Адже перед самою поїздкою він не проходив медогляд на предмет алкогольного і наркотичного сп’яніння.

По-друге, серед нелегальних перевізників не здійснюються належним чином перевірки технічного стану їх транспортних засобів, не дотримується режим праці і відпочинку у таких водіїв.

Більше 85 відсотків аварій відбувається через порушення правил водіями. На частку таких пригод припадає понад 80 відсотків загиблих і більше 90 відсотків поранених.

Виходить, що ви, сідаючи в «ліве» таксі, не застраховані від того, що водій в будь-який момент може заснути за кермом. Ви ж нічого про нього не знаєте. А раптом він всю ніч крутив баранку і скажено втомився? А раптом його автомобіль вимагає термінового ремонту? Ви і оком не встигнете моргнути, як трапиться якась поломка. Добре, якщо не небезпечна для здоров’я. А якщо що серйозне, тоді ваша поїздка може стати останньою. Не дай бог, звичайно.

Крім того, за офіційною статистикою, саме нелегальні перевізники частіше порушують правила дорожнього руху, в тому числі швидкісний режим. Це теж може призвести до дорожньо-транспортних пригод. А відсутність страхування цивільної відповідальності перевізника піддає загрозі життю і здоров’я пасажирів. Тобто нас з вами.

Якщо ви не хочете ризикувати і хочете Соснівка таксі якісне, вам варто скористатися послугами нашої служби. Ми робимо все можливе, аби наші клінти почували себе у безпеці.