Замовити авто Сокаль

Замовити авто Сокаль

Хочете замовити авто Сокаль – вам варто звернутися до нас. Наші пасажири завжди задоволені поїдкою.

Попереднє онлайн замовлення таксі.

При необхідності, ви зможете оформити заявку на машину попередньо. Для цього використовуйте форму на сайті, або додатком для iOS або Android. Машина може бути замовлена ​​на поточний день (копка «Сьогодні») або на завтра (попереднє замовлення).

Скориставшись цією опцією, ви можете бути на 100 відсотків впевнені, що буде проведений резерв автомобіля. Чи не доведеться замовляти «впритул», і ви не зіткнетеся з ситуацією, коли всі машини будуть зайняті, і виникне необхідність чекати, поки з’явиться вільний авто.

Виклик таксі онлайн через мобільний додаток Андроїд.

Наш швидкий і зручний додаток для Андроїд не займе багато місця на вашому пристрої. Він зроблений якісно, ​​і працює без збоїв. Будь-який пасажир легко розбереться з роботою додатка.

Для замовлення машини потрібно мінімум дій. Вас порадує багатий функціонал додатка, що включає такі можливості, як:

  • можливість додавати маршрути в обрані, що прискорює замовлення;
  • відстеження стану поточних замовлень в режимі онлайн з мобільного телефону або планшета;
  • вбудований калькулятор вартості поїздки, що дозволяє швидко оцінити, у скільки вам обійдеться послуга.

Замовити таксі онлайн в додатку для iPhone і iPad.

Також на нашому сайті можна завантажити додаток для айфона або Айпада. Власники пристроїв на iOS отримують широкі можливості для зручного замовлення таксі. Додаток дозволяє викликати машину в режимі 24/7, оформити попередню заявку, зберігати улюблені маршрути. Також воно розраховує приблизну вартість поїздки в грн. і може використовуватися для отримання інформації про тарифи, минулі поїздки і т.д.

Додаток безкоштовно! Не потрібно ніякої плати і при його використанні. Якість його роботи ми гарантуємо.

Замовлення таксі онлайн з кондиціонером.

Служба має чималий парк автомобілів на будь-який смак. Якщо для вас важливий високий рівень комфорту при поїздці по місту або за його межі, при оформленні заявки можна вибрати таку додаткову опцію, як кондиціонер в машині таксі. При цьому нами дається 100 відсоткова гарантія його справності. Будьте впевнені, у будь-яку погоду в салоні буде створена атмосфера комфорту під час поїздки.