Замовити авто Гірник

Замовити авто Гірник

Не рідко при поїздці великою компанією виникає проблема виклику таксі. В одне авто всі не вмістяться, а якщо викликати дві – вони будуть напівпорожні або  це занадто дорого. Вирішення такої проблеми є. для цього варто замовити авто Гірник саме у нашій службі таксі.

Викликати мікроавтобус таксі онлайн.

Для зустрічі з аеропорту, при необхідності перевезти багато речей або більше 4 чоловік в межах міста (і поза ними) ви можете замовити у нас місткий сучасний пасажирський мікроавтобус (8-місний і на інше число пасажирів). Також компанія займається обслуговуємо масових заходів (весіль, корпоративів та ін.), Перевезеннями персоналу компаній на регулярній основі за допомогою таких машин.

Наші водії відмінно знають місто: будьте впевнені, ви доїдете до потрібної адреси швидко, тому що буде вибраний оптимальний маршрут. Персонал таксі, при необхідності, допомагає з багажем.

Онлайн замовлення автомобіля таксі.

Якщо потрібно авто, що має місткий багажник, за допомогою якого можна перевезти великі обсяги речей, замовте універсал. У такій машині вміститься весь багаж, а ви будете їхати з високим рівнем комфорту.

У нашому парку є місткі автомобілі різних марок, здатні перевозити різні вантажі.

ВАЖЛИВО. Якщо ви замовляєте авто саме для транспортування, варто узгодити це питання з диспетчером заздалегідь. Ми підберемо легкову машину в кузові універсал, в яку гарантовано можна буде вмістити габаритний вантаж.

Замовити онлайн машину таксі “Преміум класу”.

У парку компанії є швидкі, красиві і комфортні автомобілі класу Преміум і VIP. Ви можете замовити таку машину:

Для поїздки по місту або за місто з найвищим рівнем комфорту. Компанія гарантує професіоналізм водія, його охайний і представницький зовнішній вигляд і обслуговування VIP-клієнта на найвищому рівні. Ми знаємо, як зробити так, щоб навіть найвибагливіші до комфорту пасажири залишилися задоволеними.

Для корпоративних цілей. Наші авто категорії Преміум і VIP підійдуть для зустрічі бізнес партнерів в аеропорту або на вокзалі, для поїздок на ділові зустрічі і тому подібне.

Для обслуговування масових заходів. Ви можете замовити преміальне авто з містким багажником, в який можна завантажити все необхідне для весільного банкету на природі або корпоративу.

Для романтичних поїздок в місті і за його межами, туристичних прогулянок і інших цілей.